Familia Aron
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Familia Aron

Cea mai frumoasa familie. FAMILIA ARON.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cr.inna

Cr.inna


Mesaje : 136
Data de inscriere : 02/11/2009
Localizare : In inima ta!!!

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyVin Dec 25, 2009 11:55 am

santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa

********* CRACIUN FEICIT !!!! ********

santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa


....si plin de bucurii,va doresc la toti.Sa ne bucuram impreuna de farmecul Craciunului si sa-l
facem mai frumo,daruind si primind dragoste.

Adunati in jurul bradului,ca o familie mare si fericita,sa colindam si sa desfacem cadouri !!!!

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! 2898469790046209414s500 scuzati vestimentatia,dar mi-au intrat hainele la apa Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Imagescahl2xhx
Sus In jos
Cr.inna

Cr.inna


Mesaje : 136
Data de inscriere : 02/11/2009
Localizare : In inima ta!!!

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyVin Dec 25, 2009 12:19 pm

****************************************************************************************

santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa

santa santa Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Imagesca7fc10t santa santa Pentru sotul meu scump si adorat,un cos cu bunatati. santa santa Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Imagescajcn5o9 santa santa

....si un pupic dulce,de la craciunita lui...
Sus In jos
Cr.inna

Cr.inna


Mesaje : 136
Data de inscriere : 02/11/2009
Localizare : In inima ta!!!

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyVin Dec 25, 2009 12:23 pm

santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa

Si cadouri pentru toata familia....veniti de le desfaceti !!!!


santa santa santa Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Imagescala18er santa santa santa


santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa
Sus In jos
Grasutzu
Admin
Grasutzu


Mesaje : 77
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 33
Localizare : Falticeni judetu suceava

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyVin Dec 25, 2009 12:51 pm

eheee...iubire las sa vezi ce iti fac eu lanoapte ....iti aduce mosu un craciunoi =))))))))) TE IUBESCCCCCCCCCCCCCCCCC


multumesc iubireeeeee





TE IUBESCCCCCCCCCC
Sus In jos
https://aron.forumgratuit.ro
Cr.inna

Cr.inna


Mesaje : 136
Data de inscriere : 02/11/2009
Localizare : In inima ta!!!

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyVin Dec 25, 2009 1:00 pm

Eu vreau fapte nu promisiuni...si intre timp spune-mi unde ai ascuns cadoul,ca sub pom m-am uitat si nu l-am gasit.. Evil or Very Mad Rolling Eyes
Sus In jos
Grasutzu
Admin
Grasutzu


Mesaje : 77
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 33
Localizare : Falticeni judetu suceava

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyVin Dec 25, 2009 1:05 pm

iubireeee...pregatestete sa mergem in vacanta numai noi 2


Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! T9


aici ne vom distra super si vom face tot ce vrem noi adik totul :*:*:

te iubesccccc
Sus In jos
https://aron.forumgratuit.ro
Cr.inna

Cr.inna


Mesaje : 136
Data de inscriere : 02/11/2009
Localizare : In inima ta!!!

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyVin Dec 25, 2009 1:10 pm

Aha...deci de aia nu gaseam eu nimic sub prad,ca nu incapea....e mare locul........
Abia astept sa ma plimbi prin toata lumea si sa-mi arati toate minunatiile pe care le sti tu....uratule !!!! Twisted Evil

TE IUBESC..TE IUBESC...TE IUBESCCCCCCCCCCCCCC !!!!!!
Sus In jos
Grasutzu
Admin
Grasutzu


Mesaje : 77
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 33
Localizare : Falticeni judetu suceava

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyVin Dec 25, 2009 1:16 pm

si eu rte iubesccccccc iubrereeee....te iubescc te iubesc te iubesc te iubesc te iubesccc...:*:*:*:**
Sus In jos
https://aron.forumgratuit.ro
Cr.inna

Cr.inna


Mesaje : 136
Data de inscriere : 02/11/2009
Localizare : In inima ta!!!

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyJoi Dec 31, 2009 7:29 pm

IUBIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...........putem sa stam si de revelion tot la acelasi hotel,ca eu una m-am simtit super minunat,,,,ai vazut ce ficior fain ti-am facut ?¿?¿..seamana cu mine:(asa vrea el)Sad(((....
Nu mai vreau sa plec din bratele tale...e bine si cald si sunt asa de fericita...TE ADOR,PRINTUL MEU !!!!
Sus In jos
Cr.inna

Cr.inna


Mesaje : 136
Data de inscriere : 02/11/2009
Localizare : In inima ta!!!

Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! EmptyMar Dec 27, 2011 9:16 am

Hopa hopa si iar hopa.......ce repede mai trece timpul.... "ieri" eram fericiti si azi parca nici nu mai existam Smile)))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!   Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!! Empty

Sus In jos
 
Cadouri pentru zile speciela !!!....A venit CRACIUNUL !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In sapte zile este ziua meaaaaa.....pe nativv...:))
» Dedicatii pentru cei dragi!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Familia Aron :: Divertisment-
Mergi direct la: